Camping KOAWA Le Relais du Campeur **
Generelle utgifter
Camping KOAWA Le Relais du Campeur er en campingplass i Rocamadour, Lot. Denne campingplassen har steder med avgrensning, med skygge, uten skygge og plasser med noe skygge.
This inspector visits Camping KOAWA Le Relais du Campeur every year and inspects the campsite based on more than 200 facilities and other points. The inspector is an employee of ACSI and not affiliated with the campsite.
Reiseselskap: Yngre par
Gjesten likte - The position of the site is brilliant
Gjesten likte ikke - Booked this site online. Because we travelled late in September it was important that the site was open. I looked at the dates to make sure the site was open and booked it. There was a surprise at the small cost and a note about no facilities, but that was for last year 2022. I just assumed this was not removed from last year. Got to site and found there was no toilet and shower facilities. Now the cheap price becomes obvious. Basically on the 25th Sept it became an Aire. Everyone on site were really annoyed.
I didn’t book the Koawa up the road because it was advertised as being closed, not!
Kilde: Ctoutvert
Reiseselskap: Yngre par
Gjesten likte - montgolfiade
Kilde: Ctoutvert
Reiseselskap: Yngre par
Gjesten likte - Proximité ville, propreté,
Gjesten likte ikke - Débit eau chaude faible.
Kilde: Ctoutvert
Reiseselskap: Par
Aangename verrassing, totaal nieuw sanitair in gebouw naast de receptie. Enige minpuntje, in de douches is er niets voorzien om je douchegel neer te zetten. Eenvoudige, rustige camping met zwembad, vlakbij alles wat je nodig hebt en niet ver van een prachtig uitzicht op Rocamadour. WIFI bereik is alleen aan de receptie, dat is wel spijtig.
Reiseselskap: Par
Très beau arrêt camping car ,mérite d\'être connu.tres propre.
Reiseselskap: Par
Sanitair Tip Iets voorzien om handen te drogen
Personeel hebben we niet gezien maar toch 5 sterren want de betaalautomaat aan de ingang is zeer gebruiksvriendelijk.
Toffe plaats om van daaruit naar ROCAMADOUR te gaan
Reiseselskap: Eldre
Personnel est extra et très present
Reiseselskap: Eldre
Gjesten likte - De omgeving is prachtig.
Gjesten likte ikke - In de snackbar aan de camping kon je enkel ‘s middags iets eten. Wel vervelend als je toekomt na een lange rit.
Kilde: Ctoutvert
Reiseselskap: Eldre
I agree with the sentiment of the other reviews - could be so much better with a bit of effort and investment. Pitches are ok and everything you need is available locally. However, sanitation is a big disappointment. The showers are inadequate in number and well past their best. Lots of annoying yapping dogs and flies when we visited, but can’t blame the owners for that. Ok for a couple of days. The swimming pool was closed until 1st July.
Reiseselskap: Eldre
Gjesten likte - Area, good campsite, with good facilites
Gjesten likte ikke - Swimming pool not being open, especially as weather excellent.
Kilde: Ctoutvert
** Vi vet at fasiliteter som er uthevet i fet skrift ikke er inkludert i overnattingsprisen, og at det vil påløpe ekstra kostnader for dem. Vær oppmerksom på at noen fasiliteter som ikke er uthevet i fet skrift også kan medføre ekstra kostnader.
Tir.30 / 04 |
Ons.01 / 05 |
Tor.02 / 05 |
Fre.03 / 05 |
Lør.04 / 05 |
Søn.05 / 05 |
Man.06 / 05 |
Maks. | 16° | 11.4° | 12.8° | 15.2° | 15.4° | 21.7° | 21.2° |
Min. | 10.6° | 8° | 7.6° | 5.9° | 9.2° | 9.6° | 11.1° |
Regn | 80% | 100% | 95% | 60% | 90% | 55% | 85% |
Vindretning | S | V | V | SV | S | SV | ZO |
Vindstyrke | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Relativ fuktighet | Totalt regn (mm) | Soltimer | |
Jan. | 85% | 55 | 3 |
Feb. | 80% | 55 | 4 |
Mars | 73% | 58 | 5 |
Apr. | 72% | 64 | 6 |
Mai | 73% | 73 | 7 |
Juni | 66% | 58 | 8 |
Juli | 66% | 41 | 9 |
Aug. | 68% | 47 | 8 |
Sep. | 70% | 48 | 7 |
Okt. | 78% | 52 | 5 |
Nov. | 84% | 49 | 3 |
Des. | 86% | 56 | 3 |
Vil du booke Camping KOAWA Le Relais du Campeur eller få mer informasjon? Det går bra med opplysningene nedenfor.
Nedenfor finner du kontaktskjemaet.
Din forespørsel vil bli videresendt til Camping KOAWA Le Relais du Campeur. All videre korrespondanse vil bli gjennomført direkte mellom deg og campingplassen.
Etter å ha fylt ut kontaktskjemaet, vil du motta en e-post med en bekreftelseslenke. For å definitivt lage din forespørsel, ber vi deg først å klikke på lenken.