Camping KOAWA Le Relais du Campeur **
Generelle utgifter
Camping KOAWA Le Relais du Campeur er en campingplass i Rocamadour, Lot. Denne campingplassen har steder med avgrensning, med skygge, uten skygge og plasser med noe skygge.
This inspector visits Camping KOAWA Le Relais du Campeur every year and inspects the campsite based on more than 200 facilities and other points. The inspector is an employee of ACSI and not affiliated with the campsite.
Reiseselskap: Yngre par
Gjesten likte - Ideally situated for visiting Rocamadour.
Busy but big pitches, so no feeling of being cramped. Excellent toilets and showers. Easy stroll to various restaurants and the breathtaking view.
Kilde: Ctoutvert
Reiseselskap: Familie med barn, 4 – 12 år
Gjesten likte - la propreté et la gentillesse du personnel d'entretien
Gjesten likte ikke - Pas de réception, piscine fermée
Kilde: Ctoutvert
Reiseselskap: Par
Sanitair Tip Iets voorzien om handen te drogen
Personeel hebben we niet gezien maar toch 5 sterren want de betaalautomaat aan de ingang is zeer gebruiksvriendelijk.
Toffe plaats om van daaruit naar ROCAMADOUR te gaan
Camping propre, un peu trop de vis à vis. Pas de remboursement en cas d\'urgence de séjour. Obligation de partir avant 10h. Réception ouverte à partir de 11h.Piscine bien, mais manque un escalier pour y descendre et non chauffée. Manque de jeux pour les enfants. Préférez le séjour à la journée.
Reiseselskap: Par
Très beau arrêt camping car ,mérite d\'être connu.tres propre.
Reiseselskap: Eldre
Personnel est extra et très present
Reiseselskap: Par
Aangename verrassing, totaal nieuw sanitair in gebouw naast de receptie. Enige minpuntje, in de douches is er niets voorzien om je douchegel neer te zetten. Eenvoudige, rustige camping met zwembad, vlakbij alles wat je nodig hebt en niet ver van een prachtig uitzicht op Rocamadour. WIFI bereik is alleen aan de receptie, dat is wel spijtig.
Reiseselskap: Eldre
I agree with the sentiment of the other reviews - could be so much better with a bit of effort and investment. Pitches are ok and everything you need is available locally. However, sanitation is a big disappointment. The showers are inadequate in number and well past their best. Lots of annoying yapping dogs and flies when we visited, but can’t blame the owners for that. Ok for a couple of days. The swimming pool was closed until 1st July.
** Vi vet at fasiliteter som er uthevet i fet skrift ikke er inkludert i overnattingsprisen, og at det vil påløpe ekstra kostnader for dem. Vær oppmerksom på at noen fasiliteter som ikke er uthevet i fet skrift også kan medføre ekstra kostnader.
Tor.02 / 05 |
Fre.03 / 05 |
Lør.04 / 05 |
Søn.05 / 05 |
Man.06 / 05 |
Tir.07 / 05 |
Ons.08 / 05 |
Maks. | 13.2° | 14.8° | 15.9° | 18.1° | 16.6° | 18.1° | 18.6° |
Min. | 7.5° | 4.4° | 9.2° | 11.8° | 10.4° | 9.3° | 9.8° |
Regn | 95% | 75% | 95% | 95% | 90% | 80% | 65% |
Vindretning | V | V | S | S | NV | V | NV |
Vindstyrke | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Relativ fuktighet | Totalt regn (mm) | Soltimer | |
Jan. | 85% | 55 | 3 |
Feb. | 80% | 55 | 4 |
Mars | 73% | 58 | 5 |
Apr. | 72% | 64 | 6 |
Mai | 73% | 73 | 7 |
Juni | 66% | 58 | 8 |
Juli | 66% | 41 | 9 |
Aug. | 68% | 47 | 8 |
Sep. | 70% | 48 | 7 |
Okt. | 78% | 52 | 5 |
Nov. | 84% | 49 | 3 |
Des. | 86% | 56 | 3 |
Vil du booke Camping KOAWA Le Relais du Campeur eller få mer informasjon? Det går bra med opplysningene nedenfor.
Nedenfor finner du kontaktskjemaet.
Din forespørsel vil bli videresendt til Camping KOAWA Le Relais du Campeur. All videre korrespondanse vil bli gjennomført direkte mellom deg og campingplassen.
Etter å ha fylt ut kontaktskjemaet, vil du motta en e-post med en bekreftelseslenke. For å definitivt lage din forespørsel, ber vi deg først å klikke på lenken.