Camping KOAWA Le Relais du Campeur **
Generelle utgifter
Camping KOAWA Le Relais du Campeur er en campingplass i Rocamadour, Lot. Denne campingplassen har steder med avgrensning, med skygge, uten skygge og plasser med noe skygge.
This inspector visits Camping KOAWA Le Relais du Campeur every year and inspects the campsite based on more than 200 facilities and other points. The inspector is an employee of ACSI and not affiliated with the campsite.
Reiseselskap: Eldre
Gjesten likte - De omgeving is prachtig.
Gjesten likte ikke - In de snackbar aan de camping kon je enkel ‘s middags iets eten. Wel vervelend als je toekomt na een lange rit.
Kilde: Ctoutvert
Reiseselskap: Par
Sanitair Tip Iets voorzien om handen te drogen
Personeel hebben we niet gezien maar toch 5 sterren want de betaalautomaat aan de ingang is zeer gebruiksvriendelijk.
Toffe plaats om van daaruit naar ROCAMADOUR te gaan
Reiseselskap: Par
Aangename verrassing, totaal nieuw sanitair in gebouw naast de receptie. Enige minpuntje, in de douches is er niets voorzien om je douchegel neer te zetten. Eenvoudige, rustige camping met zwembad, vlakbij alles wat je nodig hebt en niet ver van een prachtig uitzicht op Rocamadour. WIFI bereik is alleen aan de receptie, dat is wel spijtig.
** Vi vet at fasiliteter som er uthevet i fet skrift ikke er inkludert i overnattingsprisen, og at det vil påløpe ekstra kostnader for dem. Vær oppmerksom på at noen fasiliteter som ikke er uthevet i fet skrift også kan medføre ekstra kostnader.
Ons.17 / 04 |
Tor.18 / 04 |
Fre.19 / 04 |
Lør.20 / 04 |
Søn.21 / 04 |
Man.22 / 04 |
Tir.23 / 04 |
Maks. | 13.6° | 12.8° | 16.9° | 15.7° | 16° | 14.4° | 13.8° |
Min. | 6.3° | 3.9° | 2.7° | 7° | 3.5° | 2° | 2.5° |
Regn | 10% | 55% | 0% | 0% | 0% | 5% | 45% |
Vindretning | NV | N | NV | N | N | N | N |
Vindstyrke | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Relativ fuktighet | Totalt regn (mm) | Soltimer | |
Jan. | 85% | 55 | 3 |
Feb. | 80% | 55 | 4 |
Mars | 73% | 58 | 5 |
Apr. | 72% | 64 | 6 |
Mai | 73% | 73 | 7 |
Juni | 66% | 58 | 8 |
Juli | 66% | 41 | 9 |
Aug. | 68% | 47 | 8 |
Sep. | 70% | 48 | 7 |
Okt. | 78% | 52 | 5 |
Nov. | 84% | 49 | 3 |
Des. | 86% | 56 | 3 |
Vil du booke Camping KOAWA Le Relais du Campeur eller få mer informasjon? Det går bra med opplysningene nedenfor.
Nedenfor finner du kontaktskjemaet.
Din forespørsel vil bli videresendt til Camping KOAWA Le Relais du Campeur. All videre korrespondanse vil bli gjennomført direkte mellom deg og campingplassen.
Etter å ha fylt ut kontaktskjemaet, vil du motta en e-post med en bekreftelseslenke. For å definitivt lage din forespørsel, ber vi deg først å klikke på lenken.